Türkiye’de Yemek projesi, yemek yemeyi sevda haline getiren, en büyük hobileri yemek olan ve bu yola kendini adayan girişimcilerin oluşturduğu bir portaldir…

Sistem olarak bir yemek mekanında yapılan faaliyetlerimiz sırasıyla şu şekildedir;

1- Fotoğraf çekimi, düzenlenmesi ve boyutlandırılması

2- Mekan hakkında detaylı bilgi edinme (Ne zaman açıldı? Etleri nereden alıyor? Malzemeler nerede saklanıyor? Şefleri hakkında bilgi, imza yemekleri vs…)

3- blog sayfamızda en az 300 kelime olmak üzere mekan inceleme yazısı. Mekan özelliklerinden konumuna, lezzetlerine ve son olarak da fiyatlarına kadar detaylı ve nesnel bir yazı paylaşımı.

4- Facebook ve Instagram üzerinden onbinlerce kişiye paylaşım yaparak yemek sektörünün hareketlenmesine katkıda bulunmak

5- Mekanın tüm özelliklerini sitemize uygun ve doğru bir biçimde hazırlama. Örneğin yemek çekleri geçiyor mu? Çocuk oyun alanı var mı? Kablosuz internet var mı? …

6- Mekan hangi mutfaklara hitap ediyor? Hamburgerci mi? Pizzacı mı? Meksika Mutfağı mı? …

7- Paylaşım yapılır ve yorumlar alınmaya başlar.

TürkiyedeYemek.com sitemiz ve sosyal hesaplarımız üzerinden her türlü şikayet, öneri ve yorumları bizzat işletme sahiplerini de ulaştırabilirsiniz.

 

Prototip il olarak Ankara’da faaliyetlerine başlayan Türkiye’de Yemek oldukça hızlı bir büyüme sağlayıp tüm Ankaralılar tarafından takip edilmeye başlanmıştır. Bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen AnkaradaYemek.com Ankara’nın lezzetli mekanlarını keşfedip yine Ankaralılara ve Ankara’ya gelenlere paylaşmaktadır. Damak tadına güvenen Ankara ekibi hemen hemen tüm ilçeleri gezip tadımlar yapmakta ve beğendikleri lezzet duraklarını paylaşmaktadır.

AnkaradaYemek Hesapları:

Web: www.ankaradayemek.com

Instagram: /ankarada_yemek

Facebook: /ankaradayemek

Yaklaşık 1 yıl sonra İzmir faaliyetlerimize www.izmirdeyemek.com olarak başladık. Ankara’da başlayan tüm faaliyetlerimiz İzmir’de de aynı şekilde devam etmektedir. İzmir’de Yemek ekibi İzmir ve ilçelerini gezerek keşiflerini AnkaradaYemek ile aynı standartlarda takipçileriyle paylaşmaktadır.

İzmirdeYemek Hesapları:

Web:www.izmirdeyemek.com

Instagram:/izmirde.yemek

Facebook:/izmirdeyemek

Gelecek projelerimiz arasında alt yapısını oluşturduğumuz büyükşehirler yer almaktadır. Bu şehirlerde sizler de Türkiye’de Yemek ekibine katılmak ve faaliyetlerimizi sürdürmek isterseniz lütfen aşağıdaki mail adresimizden bizlere ulaşınız.

admin@turkiyedeyemek.com

veya

aşağıdaki iletişim formumuzu doldurarak da bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz. Mutlu kalın afiyetle kalın ve bizlerle kalın efendim.

Afiyetler olsun…